Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
BAYİLİK İLE SİZDE KAZANIN
Organik Haberleşme bayisi olarak hemen toplu SMS hizmeti vermeye başlayın
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
SÜREKLİ ORTAKLIK
Organik Haberleşme bayileriyle birlikte büyümeye devam ediyor. Şimdi sizde bayimiz olun ve müşterilerinize hızlı, güvenli ve yasal toplu SMS hizmeti vermeye başlayın.
Bayilik Sistemi Nedir?
Organik Haberleşmenin sahip olduğu altyapıyı bayileriyle paylaştırarak, tüm kurumsal ve münferit girişimlerin kazanç elde etmesini hedefleyen sistemdir. Organik Haberleşme mevcut ve potansiyel SMS kullanıcıları için Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış bayi ağıyla yerinden, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır. Gerekli evrakları eksiksiz ve doğru doldurarak sisteme giriş yapabilir, kendi müşterilerinizi ve tarifelerinizi ayarlayabilir, gelirlerinizi SMS ya da bakiye olarak alabilirsiniz. Tüm bayiler Organik Haberleşme'nin lisansını kullanır ve yasal olarak hiç bir sorun yaşamazlar. Siz de işinize bir katma değer kazandırmak istiyorsanız hemen şimdi bize katılın.
BAYİLİKTE NELER VAR?
Sınırsız sayıda Abone hesabını yönetebileceğiniz panelde, Abone Kütük oluşturma, Aboneye özel ya da tüm Abonelere açık tarife/fiyat görüntüleyebilmekte, Kredi Talebinde bulunma, Belge kontrolü ,API kullanıcı ve yetkileri,bildirimleri ve destek talepleri oluşturma Abonelerden gelen talepleri görme yanıtlama gibi birçok özellik sizi bekliyor.
NASIL BAYİ OLURSUNUZ?
Organik Haberleşme bayisi olmanız için önce bayilik formunu doldurarak kayıt yapmanız ve aşağıda listesi verilen evrakları eksiksiz olarak hazırlayıp kargo ya da posta yoluyla bize iletmeniz gerekiyor.Bayilik Başvuru Formu
Başvuru Bayiliğiniz başlaması için ilk adım linkteki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurup bize göndermek. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra aşağıdaki listeden bireysel ya da kurumsal bayilik için uygun evrakları bularak doldurmanız ve bize kargo ya da posta yoluyla göndermeniz gerekiyor. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra hesabınız kontrol edilir ve eksik olmaması durumunda bayilik aktivasyonunuz tamamlanır.
Kurumsal bayilik başvurusu için gerekli evraklar: Tüzel kişiler için;
- Bayilik sözleşmesi
- Ticaret sicil gazetesi
- Şirket imza sirküleri
- İmza yetkilisi kimlik fotokopisi

Gerçek kişiler için;
- Bayilik sözleşmesi
- Vergi levhası
- İmza beyannamesi
- İmza yetkilisi kimlik fotokopisi
Bayilik Sözleşmesi İndir Bayilik Sözleşmesi Hizmet Eki
Bireysel bayilik başvurusu için gerekli evraklar: - Bayilik Sözleşmesi
- İmza Beyannamesi
- Adına Kayıtlı Fatura
- Kimlik Fotokopisi
Bayilik Sözleşmesi İndir
BAYİLERİMİZ
Organik Haberleşme ile çalışarak işini geliştiren, büyüten ve gücümüze güç katan bayilerimiz.
Bayilerimiz İş Ortaklığı Programı
    ŞİKAYET OLUŞTURUN!
    Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
    GÖNDER
    0242 255 50 16