Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
GELİŞTİRİCİLER İÇİN
Organik Haberleşme sahip olduğu altyapıyı farklı platformlara, farklı çözümler sunarak sizlerle paylaşıyor.
Geliştirici Konsolu

Organik API

Kendi kurumsal yazılımlarınıza ya da kullandığınız diğer çevresel yazılımlarınıza entegre çalışan SMS servisiniz olsun ister misiniz? İşte tam bu noktada Organik Haberleşme size API hizmetini sunuyor. Farklı yazılım dillerini destekleyen Organik API ile turizmden sanayiye, eğitimden otomotive, reklamdan bilişime kadar bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalar, hizmetlerine SMS servisini ekleyebilirler.

Geliştirici Konsolu

Tüm geliştiricilerin ihtiyaçlarına kolayca erişebilecekleri online kütüphanemiz Geliştirici Konsolu'na buradan ulaşabilirsiniz.

Geliştirici Konsolu
ÖZELLİKLER VE PROGRAMLAMA
Organik API'nin iletişim özelliklerini ve örnek programlama kodlarını aşağıda bulabilirsiniz.
 • XML API
  Organik API, istek veya yanıt gövdelerinde XML veri alabilir, işleyebilir ve sonuç olarak yine XML döndürebilir.
 • JSON API
  Organik API, istek veya yanıt gövdelerinde JSON veri alabilir, işleyebilir ve sonuç olarak yine JSON döndürebilir.
 • JAVA Örnek Kodları
  JAVA projelerinizde kullanabileceğiniz nesne tabanlı uygulamadır. Projelerinize dahil ederek API'ye istek gönderebilir ve sonuçları işleyebilirsiniz. Örnek kodlar yakında yayında olacak.
 • PHP Örnek Kodları
  PHP projelerinizde kullanabileceğiniz nesne tabanlı uygulamadır. Projelerinize dahil ederek API'ye istek gönderebilir ve sonuçları işleyebilirsiniz. Örnek kodlar yakında yayında olacak.
 • C#.Net Örnek Kodları
  C#.Net projelerinizde kullanabileceğiniz nesne tabanlı uygulamadır. Projelerinize dahil ederek API'ye istek gönderebilir ve sonuçları işleyebilirsiniz. Örnek kodlar yakında yayında olacak.
 • VB.Net Örnek Kodları
  VB.Net projelerinizde kullanabileceğiniz nesne tabanlı uygulamadır. Projelerinize dahil ederek API'ye istek gönderebilir ve sonuçları işleyebilirsiniz. Örnek kodlar yakında yayında olacak.
 • JavaScript API Kütüphanesi
  Nesne tabanlı programlama ile hazırlanmış hazır JS kütüphanesi. SMS atma, rapor alma, bakiye sorgulama ve daha bir çok API fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
  file_downloadİndir
 • ASP Örnek Kodları
  Nesne tabanlı programlama ile hazırlanmış hazır ASP kütüphanesi. SMS atma, rapor alma, bakiye sorgulama ve daha bir çok API fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
  file_downloadİndir
ŞİKAYET OLUŞTURUN!
Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
GÖNDER
0242 255 50 16