Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
HLR Tarama
GSM NUMARA DOĞRULAMA SERVİSİ
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
HLR Numara Tarama
TOPLU SMS müşterilerinize temas etmeniz için hızlı, güvenilir ve ekonomik bir haberleşme sistemidir. Numara havuzunuzda bulunan birçok kişi kendi numarasını değiştirme,operatör değişikliği, hat kısıtlaması gibi bir çok durum yaşanmaktadır. Bu akışı ve değişiklikleri işletme tarafından takip edilmesi bir işletme için çok zordur. Organik HLR Tarama servisimiz ile bu işlemleri doğrudan ve düşük maliyet ile yapıp numara havuzunda yer alan datalarınızı güncel tutabilir, gereksiz zaman,arama ve sms maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

HLR Numara Tarama Avantajları nelerdir?

Doğrudan yaptığınız Sesli arama pazarlamalarında size zaman kazandırır. Çağrı merkezi ekibinizi iş yükünü azaltır ve müşteri bilgilerinizi güncel tutmanızı sağlar.

HLR Numara Tarama Uygulaması Nedir?
HLR Tarama nedir? HLR (Home Location Register), bir GSM ağında kayıtlı olan bütün mobil numaraların veritabanıdır. HLR, abonelerin SIM kart kimliklerinin (IMSI) ve mobil telefon numaralarının (MSISDN) kaydını tutar.

HLR Tarama hizmeti belirli bir mobil numaranın bağlı bulunduğu ağa bağlanarak abonenin mevcut hat durumunu sorgularçAyrıca, aboneler mobil numara taşıma uygulamasıyla birlikte kendi numaralarını saklı tutarak operatörlerini değiştirebilmektedirler. HLR Tarama bir numaranın başlangıçta hangi operatöre ait olduğunu ve şu anda hangi operatöre taşındığına dair net bilgiye ulaşabiliriz.

Temel özellikler ve avantajlar

• Hizmeti alırken yaptığınız kârı arttırır ve ulaştığınız müşteri sayısını netleştirir
• Çağrı merkezi maliyetini düşürür ve mesajları doğru yönlendirir
• Mesajı doğru yönlendirerek numara taşımadan ve roaming' den kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır

IMSI (International Mobile Subscriber Identity): Uluslararası Mobil Abone Kimliği; SIM kartınızda bulunan numaradır, kimlik doğrulamaya yarar ve abonenin hangi operatöre bağlı olduğunu belirtir.

MSISDN: Genel aramalar için kullanılan telefon numarasıdır. SIM kartta değil, operatör tarafında tutulur.

ŞİKAYET OLUŞTURUN!
Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
GÖNDER
0242 255 50 16