Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
NASIL ÇALIŞIR?
Aklınıza takılabilecek bazı başlıkları sizler için derledik.

ÜYELİK

Organik SMS üyeliğinizi başlatmak için, web sitemizden ücretsiz üyelik başlat seçeneği ile bilgilerinizi girerek üye olmanız yeterli. Daha sonra cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile SMS gönderim paneline giriş yapıp bilgilerinizi eksizsiz doldurup, sözleşme ve eklerini sisteme yükleyerek SMS göndermeye başlayabilirsiniz.

GÖNDERİCİ İSMİ (BAŞLIK OLUŞTURMA)

Mesaj başlığı almak için; İlgili gönderen kimliğinin size ait olduğunu belgelemek için gönderen kimliğinin türüne göre aşağıdaki evraklardan en az 1 tanesini tarafımıza iletmeniz gerekiyor. Gönderici ad-soyadı olması halinde kimlik belgesini, unvanı olması halinde kimlik belgesi ile birlikte unvanı ispatlayıcı belgeyi, Şirket unvanı olması halinde, şirket tarafından imzalı ve kaşeli Ticaret Sicil Gazetesi örneği veya Ticaret Sicil Kaydı veya unvanı ispatlayıcı diğer resmi belgeleri, Kamu kurum ve kuruluş unvanı olması halinde, ilgili Kamu kurum ve kuruluşundan alınmış resmi belgeyi, Sivil toplum kuruluşu unvanı olması halinde, ilgili sivil toplum kuruluşundan alınmış belgeyi, Marka adı içermesi halinde, marka sahipliğini ispatlayıcı belgeyi, alan adı sahipliğini ispatlayıcı belgeyi, Bayiliği veya temsilciliği yapılan bir firma veya kuruluş adını içermesi halinde, ilgili firma veya kuruluş izninin alındığını ispatlayıcı belgeyi

SMS PAKETİM (KREDİ SATIN AL)

Organik SMS aboneliğinizi başlattıktan sonra ister Banka Havale ister Kredi kartınızla ön ödemeli paketlerimizden birini 3D secure ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz. Aldığınız Ön Ödemeli paketi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. (SMS paketleri alındığı tarihten itibaren 2 yıl geçerlidir. ) Organik SMS’in size sunduğu Faturalı tarifelerden yararlanmak için müşteri temsilcinizle irtibata geçiniz. Organik Haberleşmeden aldığınız tüm hizmetlerin faturası anında panelinize yüklenir, ve size e-mail olarak gönderilir. ( Organik Haberleşme Teknolojileri Bilişim Tic. Ltd. Şti. e-fatura mükellefidir. )

İZİNLİ SMS

Organik İnteraktif SMS 5809 numaralı kanunun 50. Maddesinin 6. ve 7. Fıkrasında yer alan hükümlere göre, kullanıcılarınıza sunmanız gereken ücretsiz iptal hizmetini sağlar. Çalışma şekli ve ayrıntılı bilgiyi, web sitemiz ve müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

DESTEK

Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Panelinizde yer alan Online destek bölümünden Talep oluşturabilir, yada Ücretsiz aranabilen çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

ŞİKAYET OLUŞTURUN!
Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
GÖNDER
0242 255 50 16