Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
SİZ KEYFİNİZE BAKIN...
Tekrarlı gönderimleriniz için sürekli işlem yapmanıza gerek yok. Organik periyodik SMS ile bir kere görev oluşturarak tüm gönderimlerinizi zahmetsizce, otomatik yapabilirsiniz.
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
ZAMAN & EFORDAN TASARRUF EDİN!
Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyan Organik periyodik SMS, tebrik, hatırlatma ya da düzenli duyuru gibi sürekli yaptığınız gönderimler için kendini tekrar eden görevler oluşturmanızı ve böylece hem zamandan hem de efordan tasarruf etmenizi sağlar.

NASIL ÇALIŞIR?

Organik periyodik SMS hizmeti, periyotlarınızı oluşturmak için size gelişmiş araçlar sunar. Ayın 28'ine denk gelen salı günleri gibi spesifik tarihlemelerden, günün dilediğiniz saatleri gibi detaylı tarihlemelere kadar hiç bir tekrarlama detayını atlamadan görevler oluşturabilirsiniz.

Oluşturduğunuz görevleri takip edebilir ve iptal edebilirsiniz. Tüm periyodik gönderimlerinizin raporlamaları ise detaylı şekilde saklanır.

Organik periyodik SMS ile hiç bir anı kaçırmayın.

PERİYODİK SMS ÖZELLİKLERİ
Organik periyodik SMS hizmeti sahip olduğu özellikler ile işinizi kolaylaştırırken, gönderim kontrollerini sıkı bir şekilde yaparak SMS'lerinizin boşa gitmesini engeller.

Neler Var?

- Hitaplı gönderim ile tek bir işlemde tüm alıcılara özel SMS,
- Başlangıç ve bitiş tarihini ayarlayarak kontrolü elinizde tutun,
- Takvim üzerinde hazırladığınız gönderimleri kolayca görüntüleyin,
- Yetersiz bakiye kontrolü ile işinizin aksamasını engelleyin,
- Gün, ay, saat ve dakika ayarı ile tam zamanında harekete geçin

Ne Kadar?

Organik Periyodik SMS hizmeti farklı ihtiyaçlara, farklı paketlerle çözüm sunar. Siz de işinize en uygun paketi seçerek satın alın ve hemen kullanmaya başlayın... Fiyatları İnceleyin

Eğer hala üye değilseniz 3 kolay adımla üyeliğinizi başlatın... Hemen Başlayın

ŞİKAYET OLUŞTURUN!
Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
GÖNDER
0242 255 50 16