Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
İLETİŞİM İÇİN GÜÇLÜ ALTYAPI
IT ve son kullanıcıları, güçlü altyapımızla küresel operatörlerle buluşturuyoruz.
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
ALTYAPI & TEKNOLOJİ
Yurtiçinde tüm operatörler, yurtdışında ise 1300'den fazla operatörle senkronize çalışan altyapımız, sonuca ulaşmanız için en hızlı çözümü sunuyor.
DONANIM Organik haberleşme altyapısı, güncel teknolojilerle entegre edilmiş üst seviye donanımlarla hizmet verir. Güvenlik ve yasal sorumluluklarımız için anlık yedeklemelerden, BTK için ihtiyaç duyulan kapalı tahsis sunucusuna (G.SHDSL), bilgilerin korunması için güvenlik duvarı yazılım ve donanımlarından, ara bağlantı sunucularına kadar bir çok cihazı içinde barındırır.

Organik Haberleşme %99.9 Uptime garantisi ile müşterilerinin isteklerine her an cevap verir.
YAZILIM Verilen hizmetin en hızlı ve verimli şekilde tamamlanması için özel olarak geliştirilen yazılım altyapımız, hem yurtiçi hem de yurtdışı operatörlerle bağlantıyı sağlayarak işinizi küresel boyuta taşır. Kullanıcılardan gelen her istek multi-thread olarak işlenir ve her biri için başlangıç-süreç-bitiş aşamalarında ayrı bir takip sistemi oluşturulur. Bu altyapı hem işinizin her anının kayıt altına alınmasını hem de tüm isteklerin işlenmek için birbirinin sonuçlarını beklemesine gerek kalmadan yapılmasını sağlar. Operatörlerle sistem arasında kurulan ilişki, çoklu görev içererek aynı anda yüzbinlerce farklı işlemin yapılmasına ve sonuç odaklı işlenmesine olanak sağlar.
GELİŞTİRME Kurulan donanım ve yazılım altyapısının bakımları ve geliştirmeleri için müşterilerimizin istek, öneri ve şikayetlerini dikkatle inceleyip üzerinde çalışıyoruz. Mühendislerimiz ihtiyaç, istek ve güncellemelere bağlı olarak sürekli gelişen iş listesini hayata geçirmek için aralıksız olarak çalışıyor.

Gelişimin ve geliştirmenin asla bitmediği Organik Haberleşme ile çalışırken, her gün kullandığınız sistemlerin sürekli güncellendiğini siz de görecek ve geliştirilmesine katkı sağlayacaksınız.
ŞİKAYET OLUŞTURUN!
Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
GÖNDER
0242 255 50 16