Organik Haberleşme Teknolojileri

Sistem İletisi
TAMAM
GÜÇLÜ İLETİŞİM İLE TANIŞIN
İşinizi dünyaya bağlamanın en hızlı yolu...
ÜYE OLUN!
Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak gönderin, cep telefonunuza gelen bilgilerle oturum açarak hemen SMS göndermeye başlayın.
DEVAM
HEDEF KİTLENİZE ULAŞIN!
Organik toplu SMS, internet üzerinden kişi ve müşterilerinizle dünya çapında iletişim kurmanıza olanak sağlayan bir hizmettir. Sağladığı fayda ve nasıl kullanıldığıyla ilgili bilgi almak için devam edin...

Nedir?

Organik toplu SMS hizmeti, hedef kitlenizle aranızda en hızlı iletişim yolunu kurmayı ve interaktif geri bildirimleri yönetmenizi hedefler. Bu bağlamda kullanıcı davranışlarınızı yönetmek ve analiz etmek için çok ciddi bir pazarlama enstrümanı olarak düşünülebilir.

Toplu SMS bir çok farklı amaç için kullanılmasına rağmen günümüzde öncelikli amacı sahip olduğunuz müşteri ya da kişi portföyünüzün, sadakat yönetimini yapmak, hedef kitlenize en hızlı ve ucuz şekilde ulaşmak ya da kitlenizi genişletmektir. SMS'ler modern telefon aplikasyon bildirimlerine nazaran tüm işletim sistemlerinde daha fazla dikkat çeker ve uzun süreden beri gelen kullanıcı alışkanlığı sayesinde okunma oranı çok daha yüksektir.

Organik Haberleşme sunduğu altyapı ile standart bir toplu SMS hizmetinden çok daha fazlasını sunar ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olur.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Çoklu platformlarda kullanım ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi.

3D Güvenlik Sistemi

3 farklı kontrol ile bilgileriniz güvende.

Çoklu Gönderim Modülleri

Grup-rehber, hitaplı, Excel ve otomatik doğum günü mesaj gönderimleri.

Periyodik Mesaj

Gün, hafta, aylık periyotlarda otomatik SMS gönderimi.

Uluslararası SMS

233 ülke ve 1300'den fazla operatöre gönderim.

Detaylı Raporlama

Gerçek zamanlı doğru raporlama ve anında iade.

Bildirim Servisi

Müşterilerinizin tüm işlemlerinden anında haberdar olun.

Kesintisiz Gönderim

Günün her saati online kredi satın alarak kesintisiz SMS gönderimi.

Destek ve Yardım

Destek talebi oluşturma, bug-rapor bildirimi ve telefon desteği.

NERELERDE, NASIL KULLANILIR?
Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarına cevap veren toplu SMS hizmeti, eğitim, turizm, otomotiv, inşaat, bilişim ve münferit girişimler gibi bir çok farklı alanlarda kullanılabilir.

Organik SMS hizmeti sahip olduğu kullanımı kolay ve fonksiyonel bir çok araçla hangi sektörde olursanız olun ihtiyaçlarınıza kolayca yanıt verebilir.

Nasıl?

Organik panel, PC, Mac, IOS tablet ve telefonlarda rahatlıkla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yazılımın kullandığı multi-thread teknolojisi ile yüzbinlerce numaraya yapılan işlemlerde dahi yüksek performans verir ve kullanıcıyı yormaz.

Web arayüzünde kullandığı yeni teknolojilerle en iyi performansı almanız için tüm tarayıcıların güncel sürümlerini kullanabilirsiniz.

Organik toplu SMS ayrıca kendi yazılımlarınız ya da sistemlerinizle entegre çalışabilmek için sizlere API desteği sunar. API entegrasyonuyla tüm iş akışınızı SMS hizmetine bağlayabilir ve tekil, anlık gönderimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ne Kadar?

Organik Toplu SMS hizmeti farklı ihtiyaçlara, farklı paketlerle çözüm sunar. Siz de işinize en uygun paketi seçerek satın alın ve hemen kullanmaya başlayın... Fiyatları İnceleyin

Eğer hala üye değilseniz 3 kolay adımla üyeliğinizi başlatın... Hemen Başlayın

ŞİKAYET OLUŞTURUN!
Bilginiz dahilinde olmadan SMS aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu durumu bize bildirin.
GÖNDER
0242 255 50 16